MÜJDE ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ

SCOTERLARA 3 VE 5 İLERi OTOMATİK VİTES EKLENTİSİ

BU ÜRÜN TÜM ELEKTRİKLİ BİSİKLET BEYİNLERİNE TAKILABİLİR 2 İLA 10 AKÜ ARASINDA ÇALIŞIR

EN KISA SÜREDE VİDEO VE BAĞLANTI ŞEMASI SİTEYE YÜKLENECEKTİR. 

SENSÖRDEN ALINAN ELEKTRİKSEL SİNYAL VE SÜRAT BİLGİSİ VİTES DEVRESİNDE ANALOG SİNYALE ÇEVİRİLİP ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ SCOTER IN GAZ KOLUNDA KADEMELİ ARTIŞ SAĞLATARAK GAZ KOLUNDA TAM GAZ VERİLSE BİLE BEYİNE GİDEN GAZ KOLU SİNYALİNİ KONTROLLU OLARAK HIZ ARTTIKÇA ARTTIRARAK BEYİNİN YANMASINA ENGEL OLUR AŞIRI AKIM ÇEKİLMESİNE OLUŞAN TERS EMK YI KONTROL ALTINDA TUTUP VİTESE BAĞLI OLARAK KADEMELİ HIZ ARIŞI SAĞLAR...OTOMATİK VİTES EKLENTİSİ 6 AKÜLÜ , 7 AKÜLÜ , 8 AKÜLÜ , 9 AKÜLÜ ELEKTİRİKLİ BİSİKLETLERDE ÇOK VERİMLİ ÇALIŞMAKTADIR..

5 SERİ AKÜLÜ ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ SCOTERLAR 6 SERİ AKÜYE YÜKSELTİLİP MODİFİYE EDİLDİĞİNDE ANLIK YÜKSEK AKIMI ÖNLEMEDE MÜKEMMEL SONUÇ VERİR YANMAYI KABLO KAVRULMASINI MOTORU VE BEYİNİ KORUMUŞ OLUNUR.

6 SERİ AKÜLÜ ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ SCOTERLAR 7 SERİ AKÜYE YÜKSELTİLİP MODİFİYE EDİLDİĞİNDE ANLIK YÜKSEK AKIMI ÖNLEMEDE MÜKEMMEL SONUÇ VERİR YANMAYI KABLO KAVRULMASINI MOTORU VE BEYİNİ KORUMUŞ OLUNUR.

7 SERİ AKÜLÜ ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ SCOTERLAR 8 SERİ AKÜYE YÜKSELTİLİP MODİFİYE EDİLDİĞİNDE ANLIK YÜKSEK AKIMI ÖNLEMEDE MÜKEMMEL SONUÇ VERİR YANMAYI KABLO KAVRULMASINI MOTORU VE BEYİNİ KORUMUŞ OLUNUR.

8 SERİ AKÜLÜ ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ SCOTERLAR 9 SERİ AKÜYE YÜKSELTİLİP MODİFİYE EDİLDİĞİNDE ANLIK YÜKSEK AKIMI ÖNLEMEDE MÜKEMMEL SONUÇ VERİR YANMAYI KABLO KAVRULMASINI MOTORU VE BEYİNİ KORUMUŞ OLUNUR.

9 SERİ AKÜLÜ ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ SCOTERLAR 10 SERİ AKÜYE YÜKSELTİLİP MODİFİYE EDİLDİĞİNDE ANLIK YÜKSEK AKIMI ÖNLEMEDE MÜKEMMEL SONUÇ VERİR YANMAYI KABLO KAVRULMASINI MOTORU VE BEYİNİ KORUMUŞ OLUNUR.

ÜRÜN FİYATI 190 TL + KDV DİR.


Drucken
ELEKTRİKLİ BİSİKLET SCOTER BEYİN MODİFİYE SİTESİ EN İYİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETLER KALİTELİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜLERİ
Ziyaret Sayısı: 18301 [Bugün: 6]
ELEKTRİKLİ BİSİKLET SCOTER BEYİN MODİFİYE SİTESİ EN İYİ ELEKTRİKLİ BİSİKLETLER KALİTELİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜLERİ